Teslimat Politikası


Ergofoam web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, MNG Kargo tarafından hizmet sunulmaktadır.


Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sipariş esnasında belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.


Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilmektedir. Sipariş kargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. 


Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.


Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile Ergofoam tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.


 

Önemli Bilgiler


Tüm teslimatlar Ücretsizdir. 


Yatak Ürünleri kapıya kadar teslim edilmek zorundadır. Aksi yönde bir durum oluşursa lütfen bize bildirin.


Gün içerisinde 15:00'e kadar sipariş edilen ürünler genelde  3-5 iş günü içerisinde kapınıza kadar teslim edilir. 


Size bildirilen teslimat mesajına uyarak teslimat gününde sipariş adresinizde bulunmalısınız.


 

Cayma ( İade ) Hakkı


ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (15) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ergofoam.com’a faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün ergofoam.com'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. 

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Bu sayfadaki bilgiler sizin için yeterli olmadıysa lütfen bize 0543 938 73 43 no'lu telefon yoluyla ve ya [email protected] e-posta adresiyle iletişime geçerek ulaşın. cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR